Hizmetlerimiz

IMG
Klima Bakımı

Klimanızın ısıtma veya soğutmasında eskisi kadar verim alamıyorsanız bizi arayarak veya canlı danış kısmından yardım alabilirsiniz.

Salon tipi veya endüstriyel klimalarınızın bakımını size uygun bir randevu planında gerçekleştirebilmekteyiz.

IMG
Bursa Klima Montajı

Klima Servis Diğer hizmetlerde olduğu gibi, sökme ve montaj işlemleri için de güvenilir ve profesyonel bir klima yetkili servisi ile yardım alınması gerekmektedir. Çünkü montajında hata yapılan cihazlarda kısa sürede çeşitli arızalar meydana gelebilir. Bu alanda eğitim almış Klima Servisi ve profesyonel çalışan teknik ekibimize, kurulum ve söküm talepleriniz için başvurabilirsiniz

IMG
Kombi Bakım Bursa

Kombi Servisimizden hizmet alanlar yanılmadı.Sizde kalite ve güveni yakalamak istiyorsanız bize ulaşın.Uzman ekibimiz gerek Kombi Servisi hizmeti gerekse petek bakımı petek temizleme hizmeti.Kombi parça değişimi tamiri hizmeti verilmektedir.

IMG
Kombi Tamiri Bursa

Uzman Ekibimiz ile Yanınızdayız. Arıza, Bakım, Montaj, Demontaj, Tamir Servisi. Müşteri Memnuniyeti. Uzman Teknisyenler. Yerinde Servis Hizmeti. Kısa Sürede Yanınızdayız.

Kombinin çalışmaması, kombi çalışırken sıcak suyun akması ancak kaloriferin çalışmaması, kombinin su akıtması, kombinin sesli çalışması, kombiden sıcak su gelmemesi gibi başlıca sorunlarınızdaBursa kombi servisi haftanın her günü hizmetinizdedir.

IMG
Endüstriyel Mutfak Servisi

Nuba teknik servis hizmetleri olarak endüstriyel mutfak ekipmanları alanında profesyonel ekimizle catering firmaları, fırın, pastane mutfakları,firmaların yemekhane mutfakaları,restaurant, cafe, bar, gibi endüstriyel profesyonel mutfakalarda bulaşık makinaları, davlumbaz, tezgah altı soğutucular, ön hazırlık ekipmanları, dik tip soğutucular, derin dondurucular, pişirme üniteleri, ve bunun gibi

IMG
Petek Bakımı Bursa

Evinizde bulunan kalorifer petekleri eskisi kadar performanslı bir şekilde yanmadığında yeterli ısınmama sorunları yaşıyorsanız tesisat borularında ve radyatörlerde tıkanma var demektir. Peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek ve tesisat temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır.